Facilities
بلیت قطار | بن ریل

خدمات سفر

شرکت بن ریل ارائه دهنده متنوع ترین خدمات سفر در شبکه ریلی کشور

رزرو آنلاین غذا

یکی از دغدغه های مسافران، غذایی است که در سفر میل می‌کنند. بن ریل تجربه‌ی فوق العاده ای از عطر و طعم غذا را برای شما رقم می‌زند. تهیه غذای فارسی، یکی از معروف‌ترین و با کیفیتترین مطبخ‌های تهران غذای قطارهای بن ریل را تهیه می‌کند تا خیال شما از سلامت و کیفیت غذا راحت باشد. علاوه بر این ما فکر ذائقه ‌های مختلف را کرده ایم و منوی غذایی متنوعی را برایتان تدارک دیده ایم. غذاهای ایرانی، غذاهای گیاهخواری و کم کالری و انواع اسنک‌ها د رمنوی غذای بنریل وجود دارد. رزرو غذای قطارهای بن ریل از طریق وب سایت بن ریل انجام می‌گیرد. اگر شما از مسافران VIP ما هستید از غذای رایگان بهره مند می‌شوید و کافی ست غذای دلخواهتان را انتخاب کنید. در صورت انتخاب بلیت مسافران عادی نیز، هنگام خرید بلیت از سایت بن ریل با پرداخت هزینه‌ی جداگانه می‌توانید غذای مورد علاقه‌تان را از منوی متنوع غذایی ما انتخاب کنید.. لذت غذا در سفر را با ما تجربه کنید.

سرویس میزبان اختصاصی

آسایش سفر برای همه‌ی مسافران از مهم‌ترین اهداف شرکت بن ریل است. سرویس میزبان برای توانیابان، سالمندان بالای 60 سال و مادرانی که با فرزندشان به تنهایی سفر می‌کنند، طراحی شده تا دغدغه ای برای خودشان و خانواده‌ی محترمشان باقی نماند. در این سرویس، میزبان بن ریل در ورودی ایستگاه راه آهن تهران یا مشهد همسفرش را ملاقات می‌کند و در پای قطار ایشان را بدرقه خواهد کرد. بار و وسایل همسفر نیز با هماهنگی میزبان، توسط باربری راه آهن تا کوپه حمل می‌شود. اشخاص نام برده می‌توانند این سرویس را تا سه روز قبل از سفر، از طریق تماس با مرکز تماس شبانه روزی بن ریل به شماره 41468888-021 رزرو کنند. این سرویس هدیه‌ی بن ریل به شماست و بابت آن هیچ هزینه ای دریافت نمی‌شود.

تاکسی سیر و سفر

با سرویس تاکسی سیر و سفر شما این امکان را دارید که همزمان با خرید بلیت قطار از سایت بن ریل، تا نهایتا دو روز قبل از حرکت، تاکسی از مبدا و به مقصد ایستگاه راه آهن تهران رزرو کنید. با انتخاب این سرویس در زمان خرید، هزینه آن به مبلغ بلیت قطار شما اضافه می‌شود. چنانچه بعد از خرید بلیت اقدام به رزرو تاکسی سیر و سفر کنید می‌توانید هزینه را به صورت آنلاین و جداگانه پرداخت کنید. این سرویس در حال حاضر برای سفرهای از مبدا تهران فعال است و هزینه‌ی آن برای نقاط مختلف تهران یکسان می‌باشد.

سرویس رایگان مینی بوس

این سرویس مخصوص همسفران VIP است که به مشهد سفر می‌کنند. سرویس مینی بوس همسفر از ایستگاه راه آهن مشهد به سمت حرم مطهر رضوی می‌کند و در طول مسیر خود بیش از سی هتل را تحت پوشش قرار می‌دهد. انتخاب این سرویس رایگان است و شما می‌توانید در ابتدای سفر خود از مهماندار بخواهید که این سرویس را برای شما ثبت و رزرو کند.

کارت مترو

همسفرانی که تمایل دارند در تهران یا مشهد از مترو (قطار شهری) استفاده کنند، می‌توانند همزمان با خرید بلیت قطار از وبسایت بن ریل کارت مترو سفارش دهند و آن را در قطار تحویل بگیرند. هزینه‌ی این کارت با قیمت استاندارد متروی تهران و مشهد روی بلیت شما اضافه می‌شود. شما مسافر عزیز حتی بعد از خرید بلیت می‌توانید با ثبت سفارش در سایت بن ریل از این سرویس بهره مند شوید.

صندلی کودک

از دیگر خدمات رایگانی که بن‌ریل برای آسایش همسفران کوچک و خانواده‌هایشان در نظر گرفته صندلی کودک است. اگر با دلبند خردسالتان سفر می‌کنید، لازم نیست در کل مسیر او را در بغلتان نگه دارید یا نگران افتادنش از صندلی قطار باشید. کافیست از مهماندار صندلی کودک را درخواست کنید تا خیالتان از یک سفر امن راحت باشد.