اپلیکیشن بن ریل

خرید آسان بلیت قطار از طریق تلفن همراه

در هر لحظه از شبانه‌روز، بدون نیاز به مراجعه حضوری و یا تماس تلفنی بلیت قطارهای بن ریل را از طریق تلفن همراهتان تهیه کنید. مسافران عزیز می‌توانند با نصب اپلیکیشن بن ریل راحت‌ترین روش خرید بلیت قطار را تجربه کنند.
برای دانلود اپلیکیشن بن ریل از لینک‌های زیر استفاده نمایید.


امکانات اپلیکیشن بن ریل

 

1.    خرید بلیت

شما می‌توانید برای خرید بلیت‌ قطارهای بن ریل در تمامی مسیرها از اپلیکیشن بن ریل استفاده کنید.
قطار مورد نظرتان را با هر مبدا و مقصدی و در هر تاریخی جستجو کنید و سپس با پرداخت آنلاین یا پرداخت از طریق کیف پول بلیت خود را خریداری کنید. همچنین امکان رزرو غذای داخل قطار و دربست کردن کوپه نیز در این بخش مهیا شده است.

2.    سوابق خرید

امکان مشاهده بلیت‌های خریداری شده هر فرد از طریق اپلیکیشن بن ریل وجود دارد. علاوه بر این اطلاعات کامل هر بلیت نیز دردسترس است.

3.    افزایش اعتبار

مسافر می‌تواند جهت خرید سریع‌تر بلیت قطار، اعتبار ریالی حساب خود را از طریق برنامه بن ریل افزایش دهد. پس از آن، کاربر هنگام خرید بلیت بدون نیاز به وارد شدن به درگاه بانک و از طریق اعتبار حساب خود هزینه بلیت را می‌پردازد.

4.    لیست مسافران

در بخش لیست مسافران امکان اضافه کردن اطلاعات مورد نیاز هر فرد برای خرید بلیت قطار وجود دارد. بدین ترتیب کاربر هنگام خرید بلیت از طریق اپلیکیشن بن ریل، نام هر یک از مسافران را از "لیست مسافران" انتخاب می‌کند و نیازی به وارد کردن اطلاعات به صورت دستی نیست.

5.    گردش کیف پول

اطلاعات تمامی تراکتش‌های انجام شده در اپلیکیشن بن ریل در این قسمت قابل مشاهده است.

6.    درخواست نقدشوندگی

با انتخاب این گزینه کاربر می‌تواند دریافت نقدی موجودی کیف پول خود و یا "امتیازات ویژه همسفران بن ریل" را درخواست کند. 

7.    قوانین و مقررات

قوانین مربوط به سفر با قطارهای بن ریل که مسافر پیش از آغاز سفر باید از آنها آگاه باشد، در این بخش ذکر شده است.

8.    تماس با ما

آدرس دفتر فروش، تلفن مرکز پاسخگویی 24 ساعته، ایمیل، شماره فکس و تلفن دفتر مرکزی بن ریل در منوی تماس با ما اپلیکیشن بن ریل دردسترس می‌باشند.
 

Loading ...