Facilities
بن ریل

خدمات جانبی سفر

شرکت بن ریل ارائه دهنده متنوع ترین خدمات سفر در شبکه ریلی کشور

رزرو آنلاین غذا

یکی از دغدغه‌های مسافران، غذایی است که در سفر میل می‌کنند. بن ریل تجربه‌ی فوق‌العاده‌ای از عطر و طعم غذا را برای شما رقم می‌زند. بن ریل مسئولیت تهیه‌ی غذای قطارهای خود را به تهیه غذای فارسی، یکی از معروف‌ترین و با کیفیت‌ترین مطبخ‌های تهران، سپرده است تا خیال شما از سلامت و کیفیت غذا راحت باشد. علاوه بر این ما فکر ذائقه‌های مختلف را کرده‌ایم و منوی غذایی متنوعی را برایتان تدارک دیده‌ایم. غذاهای ایرانی، غذاهای مخصوص گیاهخواران و کم کالری و انواع اسنک‌ها درمنوی غذای بن ریل وجود دارد. رزرو غذای قطارهای بن ریل از طریق وب سایت بن ریل انجام می‌گیرد. پذیرایی غذای مسافران VIP بن ریل رایگان می‌باشد. مسافران عادی نیز می‌توانند هنگام خرید بلیت قطار از سایت بن ریل با پرداخت هزینه جداگانه، غذای مورد علاقه خود را از منوی متنوع ما انتخاب کنند. لذت غذا در سفر را با ما تجربه کنید.

سرویس میزبان اختصاصی

آسایش سفر برای همه‌ی مسافران از مهم‌ترین اهداف شرکت بن ریل است. سرویس میزبان برای توان‌یابان، سالمندان و مادرانی که با فرزندشان به تنهایی سفر می‌کنند، طراحی شده تا دغدغه‌ای برای خودشان و خانواده‌ی محترمشان باقی نماند. در این سرویس، میزبان بن ریل در محل ورودی ایستگاه راه آهن تهران یا مشهد همسفرش را ملاقات می‌کند و در تمامی مراحل تا پای قطار ایشان را بدرقه خواهد کرد. بار و وسایل همسفر نیز با هماهنگی میزبان، توسط باربری راه آهن تا کوپه حمل می‌شود. مسافران عزیز می‌توانند این سرویس را تا دو روز قبل از سفر و از طریق تماس با مرکز تماس شبانه‌روزی بن ریل به شماره 41468888-021 رزرو کنند. این سرویس هدیه‌ی بن ریل به شماست و بابت آن هیچ هزینه ای دریافت نمی‌شود.

تاکسی سیر و سفر

با سرویس تاکسی سیر و سفر شما این امکان را دارید که همزمان با خرید بلیت قطار از سایت بن ریل، تا نهایتا دو روز قبل از حرکت، تاکسی از مبدا و به مقصد ایستگاه راه‌آهن تهران رزرو کنید. با انتخاب این سرویس در زمان خرید، هزینه آن به مبلغ بلیت قطار شما اضافه می‌شود. چنانچه بعد از خرید بلیت اقدام به رزرو تاکسی سیر و سفر نمایید، می‌توانید هزینه را به صورت آنلاین و جداگانه پرداخت کنید. این سرویس در حال حاضر برای سفرهای از مبدا تهران فعال است و هزینه‌ی آن برای نقاط مختلف تهران یکسان می‌باشد.

سرویس رایگان مینی‌بوس

این سرویس مخصوص همسفران VIP است که به مشهد سفر می‌کنند. سرویس مینی‌بوس همسفر از ایستگاه راه‌آهن مشهد به سمت حرم مطهر رضوی می‌کند و در طول مسیر خود بیش از سی هتل را تحت پوشش قرار می‌دهد. انتخاب این سرویس رایگان است و شما می‌توانید در ابتدای سفر خود از مهماندار بخواهید که این سرویس را برای شما ثبت و رزرو کند.

کارت مترو

همسفرانی که تمایل دارند در تهران یا مشهد از مترو (قطار شهری) استفاده کنند، می‌توانند همزمان با خرید بلیت قطار از وب سایت بن ریل کارت مترو سفارش دهند و آن را در قطار تحویل بگیرند. هزینه‌ی این کارت با قیمت استاندارد متروی تهران و مشهد به مبلغ بلیت اضافه می‌شود. شما مسافر عزیز حتی بعد از خرید بلیت می‌توانید با ثبت سفارش در سایت بن ریل از این سرویس بهره‌مند شوید.

صندلی کودک

از دیگر خدمات فوق‌العاده‌ای که بن ریل برای آسایش همسفران کوچک و خانواده‌هایشان در‌نظر گرفته، صندلی کودک است. خدمتی با صورت رایگان در اختیار مسافران عزیز قرار داده می‌شود. اگر با دلبند خردسالتان سفر می‌کنید، لازم نیست در کل مسیر او را در آغوشتان نگه دارید یا نگران افتادن او از صندلی قطار باشید. کافیست از مهماندار درخواست صندلی کودک کنید تا خیالتان از امنیت کودک راحت باشد.