Facilities
راه آهن شرقی بنیاد

خدمات سفر

شرکت بن ریل ارائه دهنده متنوع ترین خدمات سفر در شبکه ریلی کشور

رزرو آنلاین غذا

یکی از دغدغه های مسافران، غذایی است که در سفر میل می‌کنند. بن ریل تجربه‌ی فوق العاده ای از عطر و طعم غذا را برای شما رقم می‌زند. تهیه غذای فارسی، یکی از معروف‌ترین و با کیفیتترین مطبخ‌های تهران غذای قطارهای بن ریل را تهیه می‌کند تا خیال شما از سلامت و کیفیت غذا راحت باشد. علاوه بر این ما فکر ذائقه ‌های مختلف را کرده ایم و منوی غذایی متنوعی را برایتان تدارک دیده ایم. غذاهای ایرانی، غذاهای گیاهخواری و کم کالری و انواع اسنک‌ها د رمنوی غذای بنریل وجود دارد. رزرو غذای قطارهای بن ریل از طریق وب سایت بن ریل انجام می‌گیرد. اگر شما از مسافران VIP ما هستید از غذای رایگان بهره مند می‌شوید و کافی ست غذای دلخواهتان را انتخاب کنید. در صورت انتخاب بلیت مسافران عادی نیز، هنگام خرید بلیت از سایت بن ریل با پرداخت هزینه‌ی جداگانه می‌توانید غذای مورد علاقه‌تان را از منوی متنوع غذایی ما انتخاب کنید.. لذت غذا در سفر را با ما تجربه کنید.

سرویس میزبان اختصاصی

آسایش سفر برای همه‌ی مسافران از مهم‌ترین اهداف شرکت بن ریل است. سرویس میزبان برای توانیابان، سالمندان بالای 60 سال و مادرانی که با فرزندشان به تنهایی سفر می‌کنند، طراحی شده تا دغدغه ای برای خودشان و خانواده‌ی محترمشان باقی نماند. در این سرویس، میزبان بن ریل در ورودی ایستگاه راه آهن تهران یا مشهد همسفرش را ملاقات می‌کند و در پای قطار ایشان را بدرقه خواهد کرد. بار و وسایل همسفر نیز با هماهنگی میزبان، توسط باربری راه آهن تا کوپه حمل می‌شود. اشخاص نام برده می‌توانند این سرویس را تا سه روز قبل از سفر، از طریق تماس با مرکز تماس شبانه روزی بن ریل به شماره 41468888-021 رزرو کنند. این سرویس هدیه‌ی بن ریل به شماست و بابت آن هیچ هزینه ای دریافت نمی‌شود.

رزرو تاکسی

متن نمونه برای بخش رزرو تاکسی متن نمونه برای بخش رزرو تاکسی متن نمونه برای بخش رزرو تاکسی متن نمونه برای بخش رزرو تاکسی متن نمونه برای بخش رزرو تاکسی متن نمونه برای بخش رزرو تاکسی متن نمونه برای بخش رزرو تاکسی

سرویس رایگان مینی بوس

این سرویس مخصوص همسفران VIP است که به مشهد سفر می‌کنند. سرویس مینی بوس همسفر از ایستگاه راه آهن مشهد به سمت حرم مطهر رضوی می‌کند و در طول مسیر خود بیش از سی هتل را تحت پوشش قرار می‌دهد. انتخاب این سرویس رایگان است و شما می‌توانید در ابتدای سفر خود از مهماندار بخواهید که این سرویس را برای شما ثبت و رزرو کند.

بلیت مترو

متن نمونه برای بلیت مترو متن نمونه برای بلیت مترو متن نمونه برای بلیت مترو متن نمونه برای بلیت مترو متن نمونه برای بلیت مترو متن نمونه برای بلیت مترو متن نمونه برای بلیت مترو متن نمونه برای بلیت مترو

صندلی کودک

از دیگر خدمات رایگانی که بن‌ریل برای آسایش همسفران کوچک و خانواده‌هایشان در نظر گرفته صندلی کودک است. اگر با دلبند خردسالتان سفر می‌کنید، لازم نیست در کل مسیر او را در بغلتان نگه دارید یا نگران افتادنش از صندلی قطار باشید. کافیست از مهماندار صندلی کودک را درخواست کنید تا خیالتان از یک سفر امن راحت باشد. به این می‌گویند سفر به سبک بن ریل.