راه‌اندازی نخستین واگن ویژه توان‌یابان

در سال حمایت از کالای ایرانی، برای اولین بار در کشور واگن ویژه توان یابان ساخته شد. طراحی و بهسازی این واگن با صرف هزینه چهار میلیارد ریال و در مدت زمان سه ماه توسط تیم فنی شرکت بن ریل انجام شد.
مراسم باشکوه افتتاح اولین واگن ویژه جانبازان و توان یابان با حضور مدیرعامل و هیات مدیره هلدینگ سیاحتی و مراکز تفریحی پارسیان، مدیر عامل و هیات مدیره شرکت بن ریل، مدیرکل راه آهن خراسان، مشاور استاندار خراسان رضوی در امور ایثارگران، جمعی از جانبازان و سایر مقامات استانی در روز چهارشنبه 07/06/97 در ایستگاه مشهد برگزار شد.
این واگن شامل درب ورودی عریض به همراه رمپ، کوپه مخصوص برای استقرار ۲ توان یاب و۲ همراه و سرویس بهداشتی بهسازی شده با قابلیت استقرار و مانور صندلی چرخدار است که در مسیر مشهد – تهران و بالعکس مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.
در این مراسم مهندس علیرضا شیخ طاهری مدیرعامل هلدینگ سیاحتی و مراکز تفریحی پارسیان ، این افتخار را در قالب مسئولیت های اجتماعی بن ریل خواند و اعلام نمود که رسیدن به استانداردهای جهانی بعنوان اهداف این شرکت می باشد که مورد مذکور یکی از دستاوردهای حرکت در مسیر توسعه بن ریل می باشد.

تاریخ : 97/06/07 بازدید: 1405

کلمات کلیدی : واگن ویژه توان یاب، بن ریل