پیش فروش بلیت قطارهای تابستان امسال آغاز شد 

به گزارش روابط عمومی بن ریل به نقل از ایرنا - پیش فروش بلیت قطارهای مسافربری شرکت های ریلی کشور از امروز در بازه زمانی یکم تیرماه تا ۱۵ مرداد سال جاری به صورت حضوری و غیرحضوری آغاز شد.
مدیرعامل شرکت بن ریل وابسته به بنیاد مستضعفان در این رابطه به خبرنگار ایرنا گفت: با آغاز پیش فروش بلیت قطارهای تابستانی، هموطنان برای خرید بلیت های مورد نیاز خود می توانند به آژانس های مسافرتی مراجعه کنند.
علیرضا شیخ طاهری اظهارداشت: این شرکت با آماده کردن  15 رام قطار، تابستان امسال 20 درصد ظرفیت بیشتری را برای جابجایی هموطنان در مسیرهای مختلف در نظر گرفته است.
عضو هیات مدیره انجمن شرکت های حمل ونقل ریلی کشور افزود: تعمیر و نگهداری منظم ناوگان ریلی برای شرکت  ما اهمیت زیادی دارد و این سبب شده با عمر متوسط حدود 10 سال ناوگان بن ریل بتواند خدمات مناسبی را به مردم ارائه دهند.
وی با بیان این که با برنامه ریزی مناسب 30 درصد بلیت های این شرکت از طریق فروش اینترنتی به مردم عرضه می شود، گفت: خرید غیر حضوری تهیه بلیت ناوگان ریلی را برای مردم بیش از پیش تسهیل کرده و بن ریل درصدد است با برنامه ریزی سهم فروش غیر حضوری خود را افزایش دهد.
شیخ طاهری بر انجام آموزش های مورد نیاز مهمانداران این شرکت در تمام ایام سال برای ارائه خدمات مطلوب به هموطنان تاکید کرد و گفت: مهمانداران این شرکت دوره های آموزشی خود را قبل از فصل تابستان طی کرده اند تا با آمادگی کاملی در تابستان به مردم خدمت رسانی کنند.
مدیرعامل شرکت بن ریل در پایان یادآورشد: هم اکنون ناوگان این شرکت در مسیرهای تهران - مشهد ، زنجان - مشهد ، کرمان - مشهد ، قم - مشهد ، تهران بندر عباس و تهران کرمان تردد می کنند و در صورت نیاز در فصل تابستان حرکت قطارهای فوق العاده نیز در دستور کار ما قرار گرفته است.
به گزارش ایرنا روابط عمومی شرکت راه آهن اعلام کرد: پیش فروش بلیت قطارهای مسافری حد فاصل یکم تیرماه تا ۱۵ مردادماه امسال از روز یکشنبه ۲۷خرداد ماه سال جاری در سراسر کشور آغاز شد و متقاضیان سفر با قطار برای تهیه بلیت می توانند از طریق سایت اینترنتی و مراجعه به آژانس های مسافرتی دارای مجوز اقدام کنند. 
هموطنان برای کسب اطلاعات بیشتر نیز می‌توانند به صورت شبانه ‌روزی با سامانه صدای مسافر راه آهن به شماره تلفن ۵۱۴۹ تماس گرفته و یا به سایت اینترنتی www.rai.ir مراجعه کنند.

تاریخ : 97/03/27 بازدید: 1464

کلمات کلیدی : پیش فروش، سفرهای تابستان، بن ریل، بلیت قطارهای بن ریل